تبلیغات
فریدونکنار - لنگرگاه - حسین زکریایی عزیزی و دفاع مقدس

صفحه نخست | آرشیو مطالب | ارتباط با ما | ایمیل مدیر | هواشناسی فریدونکنار | دانلود آهنگ های مازندرانی | RSS

.:: فریدونکنار - لنگرگاه ::.

موضوعات

لینک دوستان


 پرورش شترمرغ

شرکت فرازجم کناره
تهیه ، نصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسورها و پله برقی
09119114193

کافینت کامتل
ارائه دهنده اینترنت پر سرعت
به صورت وایرلس و ای دی اس ال
01125660000
کافینت پاسارگاد
اینترنت پر سرعت را با ما تجربه کنید
به صورت وایرلس و با کیفیت بالا
01125669003

آرشیو ماهیانه
هفته چهارم اسفند 1390
هفته دوم آبان 1390
هفته چهارم مهر 1390
هفته چهارم شهریور 1390
هفته چهارم مرداد 1390
هفته دوم مرداد 1390
هفته اول مرداد 1390
هفته چهارم تیر 1390
آرشیو کامل

آمار بازدید

نویسندگان :  میهن پرست

آمار وبلاگ :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین به روز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :


پیام مدیریت وبلاگ : با سلام خدمت شما بازدیدكننده گان عزیز لنگرگاه. متاسفانه به سبب مسدود شدن دامنه اصلی وبلاگ به دلایل نامعلوم، از دامنه www.langargah.ir جهت دستری به لنگرگاه استفاده نمایید . با تشکر

حسین زکریایی عزیزی و دفاع مقدس

مرتبط با : فرهیختگان فریدونکنار

حسین زکریایی عزیزی

اگر کسی در زمینه ی فعالیتش، پشتکار لازم را بکار گیرد مطمئنا به درجات عالیه در آن زمینه خواهد رسید. به نظر می رسد یکی از این اشخاص، آقای حسین زکریایی عزیزی باشد. شخصی که یکی از اولین وبلاگ نویسان شهرستان فریدونکنار نیز می باشد.

آقای زکریایی را هم از طریق اینترنت پیدایش کردیم و پس از قول و قرارهای مجازی بالاخره چیزی حدود یک سال پیش با هم ملاقاتی داشتیم. رک و راست بگویم از اینکه می خواستم با یک طلبه گفتگویی رودررو داشته باشم حس چندان خوبی نداشتم اما پس از ملاقات متوجه شدیم که حاج آقای زکریایی کمی با بقیه فرق دارند.

حسین زکریائی عزیزی فرزند حسن روز جمعه نوزدهم مرداد ماه مصادف با نیمه ماه مبارک رمضان سال 1358(ه.ش) در فریدونکنار به دنیا آمد. تحصیلاتش را به ترتیب در دبستان دو شهید شالیکار، مدرسه راهنمایی مهدیه اسلامی و دبیرستان امام خمینی (ره) پشت سر گذاشت و دیپلم خود را در رشته ریاضی فیزیک با معدل 17 اخذ نمود و در کنکور سراسری سال 1376 در رشته مهندسی کامپیوتر(نرم افزار) پذیرفته شد اما به علت علاقه وافری که به علوم حوزوی وکسب معارف دینی داشت، حوزه علمیه قم را برای ادامه تحصیل برگزید.


از مشی سیاسی حاج آقای زکریایی گرفته تا وضعیت ظاهری ایشان همه چیز گویای این است که ما با فردی سر و کار داریم که علاوه بر پیگیری علاقیات خویش، هیچگاه از غافله جوانان عقب نبوده و به همین دلیل به راحتی می توان با ایشان ارتباط برقرار کرد.

اگر از پست و مقام آقای زکریایی بگذریم اما باید بپذریم که ایشان یک نویسنده قهار است. او نویسندگی را از همان سنین جوانی آغاز نمود و بسیار هم سریع رشد کرد. آقای زکریایی بیشتر در زمینه دفاع مقدس فعالیت می کنند و هم اکنون نیز به عنوان دبیر ستاد گردشگری جنگ میراث فرهنگی مشغول به کار هستند.

چند تا از تارنگارهای مربوط به حاج آقا زکریایی:

آقای زکریایی افتخارات زیادی را در زمینه فعالیت شان کسب نمودند که پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با ایشان در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ادامه:

حسین زکریائی عزیزی فرزند حسن روز جمعه نوزدهم مرداد ماه مصادف با نیمه ماه مبارک رمضان سال 1358(ه.ش)در فریدونکنار به دنیا آمد.تحصیلاتش را به ترتیب در دبستان دوشهید شالیکار،مدرسه راهنمایی مهدیه اسلامی ودبیرستان امام خمینی (ره) پشت سر گذاشت ودیپلم خودرادر رشته ریاضی فیزیک با معدل 17 اخذنمودودر کنکور سراسری سال 1376 در رشته مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) پذیرفته شد اما به علت علاقه وافری که به علوم حوزوی وکسب معارف دینی داشت ،حوزه علمیه قم را برای ادامه تحصیل برگزید.

وی در چهار سال تحصیل در دبیرستان بعنوان رئیس انجمن اسلامی دانش آموزان دبیرستان امام خمینی (ره) و نماینده انجمن اسلامی شهرستان بابلسر در شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی استان مازندران بودودر تاسیس وراه اندازی کتابخانه و مجموعه سمعی بصری دفتر مرکزی انجمن اسلامی شهرستان بابلسر نقش به سزایی ایفا نمود.

در همان سالهای تحصیل در دبیرستان ،شرکت در بسیج نیز یکی از فعالیت های او به شمار می رفت ودر آنجا نیز سعی وتلاش او در زمینه فرهنگی رقم می خورد تاجاییکه در کلاسهای خبرنگاری وتحلیل سیاسی بسیج شرکت جست ودر آزمون سراسری خبرنگاری بسیج کشور(بصائر)شرکت جست وبا نمره 19 مقام دوم کشور را ازآن خود کردوبعنوان خبرنگار رسمی بسیج در استان مازندران مشغول فعالیت شد.

او از کودکی علاقه خاصی به مطالعه ونوشتن داشت واکثر کتب منتشره توسط کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان وهمچنین مجلات کیهان بچه هاونهال انقلاب که آن زمان منتشر گردیدرا مطالعه می نمودو گاه گاهی قطعات ومطالب کوتاه به آن مجلات ارسال می کرد که بعضی از آنها نیزدر چندمرحله در مجلات مذکور چاپ گردید.


در سالهای تحصیلی 74-1373 و75-1374 دوداستا ن از ایشان در سطح استان مازندران در مسابقات هشت گانه(دهه فجر)بعنوان مقام اول ودرهمین دوسال متوالی دو شعر ایشان مقام دوم ادبی را از آن خود کرد.

مقام های ادبی اینچنینی  آن هم در سطح استان برای جوان 16 ساله ما سبب گردیدکه وی مقالات ونوشته هایش را به روزنامه های کثیر الانتشار ارسال نماید واولین مطلب ونوشته او به صورت رسمی  روز یکشنبه 9دی ماه سال 1375 تحت عنوان دوبرادر دوسردار در روزنامه ارزشی جمهوری اسلامی منتشر گردید.

از آن پس دامنه فعالیت حسین در نشریات مختلفی چون جمهوری اسلامی،قدس،کیهان،فرهنگ آفرینش ،یالثارات و... افزایش یافت تااینکه به دعوت مدیرمسئول وسردبیر وقت هفته نامه یالثارات الحسین (ع) در سال 1378  دوصفحه تحت عناوین شهید ویادیاران را در این نشریه به راه انداخت وبه عنوان دبیرسرویس فرهنگی این هفته نامه مشغول به فعالیت شد.

زکریائی در سال 1380 به روزنامه جمهوری اسلامی دعوت شد وتاکنون به عنوان مسئول صفحات فرهنگی شامل(عقیدتی،ادب وهنر،جبهه وجنگ،فکروفرهنگ،آفتاب هدایت وروح زندگی ) مشغول فعالیت می باشد.

از آنجائیکه بیشترین آثار منتشره ایشان در مطبوعات کشور در زمینه تاریخ دفاع مقدس می باشد در سالهای 79-80-1381 بعنوان روزنامه نگارونویسنده برتردر جشنواره های دوم،سوم و چهارم  خبرنگاران ومطبوعات دفاع مقدس انتخاب گردیدودر سال 1382 و1384 بعنوان عضو هیئت داوران جشنواره پنجم وهفتم وهمچنین در سال84 و1385 بعنوان عضو هیئت داوران اولین ودومین جشن رسانه ها در آزادسازی خرمشهر به داوری آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره پرداخت وتوسط روسای وقت بنیادحفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سردار علیرضا افشار وسردار میرفیصل باقرزاده مورد تقدیر وتجلیل قرار گرفت.

ازفعالیت های دیگر وی در این زمینه می توان به عضویت در شورای مرکزی نشریه نگاری بسیج کشور وعضویت در هیئت داوران جشنواره نشریه نگاری بسیج اشاره کرد.

وی که تمام زندگی خودرا وقف نوشتن در زمینه دفاع مقدس نموده است اولین کتاب او تحت عنوان« مردان تنهایی من »در سال 1380 منتشر شد وهمین اثردر سال 1381در اولین کنگره ادبیات ایثار وشهادت که توسط بنیاد شهید انقلاب اسلامی وسازمان ملی جوانان برگزار گردید بعنوان کتاب برتر انتخاب شد ودر سال 1384 همین اثر توسط نشر شاهد برای دومین بار به زینت طبع آراسته گردید.

همچنین کتبی چون «چهارگام اساسی در تربیت فرزند»و«تفسیرروحانی»نیز در دیگر زمینه ها ازاین مولف منتشر گردیده است.

لازم به توضیح است ایشان هم اکنون نیز مشغول پژوهش وتألیف کتب دیگری نیز می باشند.

زکریائی عزیزی در این سالها در کنار پژوهش و تألیف از سال 1384  به تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی مشغول و بنا به تکلیف مسئولیت های اجرایی مختلفی را نیز به عهده گرفته است که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- مسئول روابط عمومی ستادایثار گران کشور از سال 1380 الی 1381
2- مسئول روابط عمومی ومشاور رئیس سازمان حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی(سردارفتح الله جعفری) از سال 1381 الی 1383
3-عضو موسس و عضوهیئت مدیره مجمع خبرنگاران ونویسندگان مطبوعاتی دفاع مقدس
4-رئیس کمیته اداری،پشتیبانی مجمع مذکوراز مرداد1383تا اسفند 1387
5-مشاور مطبوعاتی ریاست بنیاد حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس(سردارمیرفیصل باقرزاده) (از سال 1384 تا1386)
6-دبیر ستاداقامه نماز بانک ملت وامام جماعت ساختمان مرکزی این بانک.(در حال حاضر)
7-مسئول کارگروه ستادگردشگری جنگ سازمان میراث فرهنگی(از سال 1386 تاپایان سال 1387)
8-مسئول روابط عمومی ستادگردشگری جنگ سازمان میراث فرهنگی(از سال 1386 تاپایان سال 1387)
9-عضو کمیسیون تخصصی مرکز اسناد ایثارگران بنیادشهید وامور ایثارگران ازسال 1387 تاکنون
10-عضو شورای عالی مطبوعات ستاد کل نیروهای مسلح(فرماندهی کل قوا)از سال 1387 تاکنون
11-قائم مقام مدیرمسئول هفته نامه آسمان دوستی در حال حاضر
انگیزه نوشتن در او انقدر قوت گرفت که ازسال 1373 بصورت رسمی دست به قلم برد ومقالات ومطالب مختلفی را به رشته تحریر در آورد.
تقویم مشاغل   

فعالیت ها ی فرهنگی

1-عضو هیئت داوران جشنواره پنجم (سال 1382) وهفتم(سال 1384)
2-عضو هیئت داوران اولین ودومین جشن رسانه ها در آزادسازی خرمشهر در سال84 و1385 وتقدیر توسط روسای وقت بنیادحفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سردار علیرضا افشار وسردار میرفیصل باقرزاده
3-عضو شورای مرکزی نشریه نگاری بسیج کشور
4-عضو هیئت داوران جشنواره نشریه نگاری بسیج کشور(ارومیه)
5-  تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد مرکزآموزش بانک ملت
6-دبیرهشتمین جشنواره مطبوعات وخبرنگاران دفاع مقدس (سال 1386)
7-عضو کمیسیون تخصصی مرکز اسناد ایثارگران بنیادشهید وامور ایثارگران ازسال 1387 تاکنون
8-عضو شورای عالی مطبوعات ستاد کل نیروهای مسلح(فرماندهی کل قوا)از سال 1387 تاکنون
9-دبیراجرایی یازدهمین جشنواره خبرنگاران ومطبوعات دفاع مقدس(اردیبهشت1389)

مسئولیت های اجرایی

1- مسئول روابط عمومی ستادایثار گران کشور از سال 1380 الی 1381
2- مسئول روابط عمومی ومشاور رئیس سازمان حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی(سردارفتح الله جعفری) از سال 1381 الی 1383
3-دبیرسرویس فرهنگی روزنامه جمهوری اسلامی (صفحات فرهنگی،آفتاب هدایت ،روح زندگی،فکرواندیشه وجبهه وجنگ)
4-عضو موسس و عضوهیئت مدیره مجمع خبرنگاران ونویسندگان مطبوعاتی دفاع مقدس
5-رئیس کمیته اداری،پشتیبانی مجمع مذکوراز مرداد1383تا اسفند 1387
6-مشاور مطبوعاتی ریاست بنیاد حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس(سردار سید محمد باقرزاده) (از سال 1384 تا1386)
7-دبیر ستاداقامه نماز بانک ملت وامام جماعت ساختمان مرکزی این بانک.(در حال حاضر)
8-مسئول کارگروه ستادگردشگری جنگ سازمان میراث فرهنگی(از سال 1386 تاپایان سال 1387)
9-مسئول روابط عمومی ستادگردشگری جنگ سازمان میراث فرهنگی(از سال 1386 تاپایان سال 1387)
10-سردبیرنشریه اروند از سال 1375 تا 1380
11-قائم مقام مدیرمسئول هفته نامه آسمان دوستی در حال حاضر
12-دبیرستادگردشگری جنگ سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی وگردشگری در حال حاضر

مقامها و جوایز   
 
1-برگزیده کتاب سال دفاع مقدس (1381) برای کتاب پابه پای ستاره
2-برگزیده کتاب سال حوزه (1382) برای کتاب مردان تنهایی من
3-برگزیده نوسیندگان  جوان کشور از سوی سازمان ملی جوانان (1382) برای کتاب مردان تنهایی من
4-برگزیده کتاب سال دفاع مقدس(1385)برای کتاب رفیق صمیمی
5- روزنامه نگارونویسنده برتردر جشنواره های دوم،سوم و چهارم  خبرنگاران ومطبوعات دفاع مقدس در سالهای 79-80-1381

فهرست تفکیکی آثار

1-تشنگان کوثر ( انتشارات مجمع اسلامی کوثر)
2-ریشه در بهشت (نشرشاهد)
3-مردان تنهایی من (دوچاپ) (نشرطلائیه قم ونشرشاهد)
4-رفیق صمیمی (نشرشاهد)
5-هجرت به فطرت (سازمان حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس ارتش)
6-او؛آینه امنه (سازمان حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه)
7-پابه پای ستاره (مرکز اسناد انقلاب اسلامی)
8-تفسیرروحانی(یادداشت هایی بر تفسیر حضرت آیت الله روحانی؛نماینده فقیدولی فقیه در مازندران)
9- گام های اساسی در تربیت فرزند (انتشارات هزاره ققنوس)
10-راز خرمای دی (سازمان حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه)
11-شاگرداول (مرکز اسناد انقلاب اسلامی)
12-گفت وگوی ناتمام(دردوجلد) در زمینه نمازبه سفارش ستاد اقامه نماز سازمان بنیاد شهید وامور ایثارگران
13-خمس از دیدگاه مراجع ؛استفتائات ودیدگاه ده تن ازمراجع معظم تقلید در مورد مبحث خمس (زیر چاپ)
14-شکوفه های دلم زین فراق می گریند(خاطرات سردارشهید حاج حسین بصیر)
15-چون پنجره سمت آسمان باز شدی(خاطرات امیر سرلشکر مسعود منفردنیاکی)

وهمچنین تالیف و انتشار بیش از 1000 مقاله و مصاحبه در زمینه های فرهنگی، تربیتی وجامعه شناسی در روزنامه های مختلف ازجمله مصاحبه با آیت الله صافی گلپایگانی(مهدویت)،آیت الله سیدمحمدباقر حجتی مازندرانی (تفسیر وتعلیم وتربیت)،حجت الاسلام رحیمیان(امام ومدیریت)،حجت الاسلام نواب(مذاهب اسلامی) و...نوشته شده توسط میهن پرست در سه شنبه 6 اردیبهشت 1390

نظرات ()

مطالب پیشین

نانواکناری در برابر لابی قدرت و پول
از انسان های شایسته چگونه قدردانی می شود؟
روزنامه ها و خبرگزاری های اصلاح طلب در مازندران
حضور مجدد آقای مقداد نجف نژاد در هیئت مدیره تیم استقلال
بازار داغ جگرکی ها در ماه مبارک رمضان
فریدونکنار در شبکه اجتماعی مسدود شده فیس بوک
تورم و قیمت برنج در سال جدید
از فاضلاب شهری تا دریا
گفتگو با احمد اکبری و نحوه تغذیه ایشان!
ماه رمضان و فصل برداشت محصول!
لیست کامل مطالب ارسالی


درباره وبلاگ

فریدون کنار شهری ساحلی در شمال کشور ایران (استان مازندران) است که از شمال به دریای خزر، از جنوب به آمل، از غرب به محمودآباد و از شرق به بابلسر ختم می شود.
شما در این وبلاگ می توانید هر آنچه که در مورد این سرزمین کوچک اتفاق می افتد را بخوانید و گاها بعضی از تصمیمات مهم این شهر ممکن است توسط ما گرفته شود!

www.langargah.ir

مدیر وبلاگ: میهن پرست


خبرهایی از اطراف
انتقاد مدیرعامل اسبق استقلال از تركیب هیات مدیره جدید اولیایی
مهمترین علت غرق شدگی در دریای شمال چیست؟
مجسمه ها با حداكثر حفاظت در انبار هستند!
کارگران نساجی از پاس‌کاری مسئولان خسته شده اند
آخرین تغییرات در اسامی کاندیداهای احتمالی مجلس نهم در حوزه انتخابیه مازندران
عبدالحسین مختاباد هنرمند مازنی آواز کشور : 15 سال است در ساری کنسرت ندادم
اسبهای ساری در میدان سیاست پیدا شدند!
مختاباد،صدای آرمان های ماست
فرار اسب ها از میدان ساری!
واكنش به جمع آوری مجسمه های اسب در ساری همچنان ادامه دارد

تمام لینکها
ارسال لینک


صفحات جانبی

اتاق گفتگوی لنگرگاه

دانلود آهنگ های مازندرانی - وطن

دانلود آهنگ های مازندرانی - اکبر پهلوان

دانلود آهنگ های مازندرانی - فصل کار

دانلود آهنگ های مازندرانی - لالایی (مادر)

دانلود آهنگ های مازندرانی - طیبه جان

دانلود آهنگ های مازندرانی - نوازش

دانلود آهنگ های مازندرانی - ماه تتی

دانلود آهنگ های مازندرانی - خانلر

دانلود آهنگ های مازندرانی - گوهر دنیوی 1

دانلود آهنگ های مازندرانی - گوهر دنیوی 2

دانلود آهنگ های مازندرانی - خسته تن

دانلود آهنگ های مازندرانی - نازنین

دانلود آهنگ های مازندرانی - کتولی رشیدخان

دانلود آهنگ های مازندرانی - کتولی(2)

دانلود آهنگ های مازندرانی - کتولی

دانلود آهنگ های مازندرانی - های برو های نشو

دانلود آهنگ های مازندرانی - بوم ته وسه

دانلود آهنگ های مازندرانی - بخون بخون

دانلود آهنگ های مازندرانی - آهو مونا

دانلود آهنگ های مازندرانی - کرزنی

وبلاگ های فریدونکنار در یک نگاه

دانلود موسیقی متن فیلم در حال و هوای عشق

دانلود موسیقی متن فیلم اولتیماتوم برن

دانلود موسیقی متن فیلم Troy

دانلود موسیقی متن فیلم Ghost

دانلود موسیقی متن فیلم Good Morning Vietnam

دانلود موسیقی متن فیلم Love Story

دانلود موسیقی متن فیلم A Beautiful Mind

دانلود موسیقی متن فیلم Gangs Of NewYork

دانلود موسیقی متن فیلم Charlies Angel

دانلود موسیقی متن فیلم Chicago

دانلود موسیقی متن فیلم Body Guard

دانلود موسیقی متن فیلم Top Gun

دانلود موسیقی متن فیلم Armageddon

دانلود موسیقی متن فیلم Cast Away

دانلود موسیقی متن فیلم تایتانیک

دانلود موسیقی متن فیلم گلادیاتور

فهرست آهنگ های مازندرانی برای دانلود

دانلود آهنگ های مازندرانی - وارش

دانلود آهنگ های مازندرانی - سامون

دانلود آهنگ های مازندرانی - روجا

دانلود آهنگ های مازندرانی - پاییز قصه

دانلود آهنگ های مازندرانی - نوروز خوانی

دانلود آهنگ های مازندرانی - بینجکر

دانلود آهنگ های مازندرانی - اما بینجکر

دانلود آهنگ های مازندرانی - شما مره نشناسنی

دانلود آهنگ های مازندرانی - امه لیلا

دانلود آهنگ های مازندرانی - شوپه

دانلود آهنگ های مازندرانی - لیلا باریکلا

دانلود آهنگ های مازندرانی - لاره (خوشرو)

دانلود آهنگ های مازندرانی - لاره (احمد بختیاری)

دانلود آهنگ های مازندرانی - کلک چو

دانلود آهنگ های مازندرانی - نوروزی

دانلود آهنگ های مازندرانی - بوی بهار

دانلود آهنگ های مازندرانی - بریون بزغاله

دانلود آهنگ های مازندرانی - بهار سرنوشت

دانلود آهنگ های مازندرانی - بهار آمد

دانلود آهنگ های مازندرانی - آمی دِتر

دانلود آهنگ های مازندرانی - بزن باد و ...

دانلود آهنگ های مازندرانی - ماهیگیر

دانلود آهنگ های مازندرانی - نی نوازی

دانلود آهنگ های مازندرانی - گندم سما

دانلود آهنگ های مازندرانی - لالایی گهره سری

دانلود آهنگ های مازندرانی - داد و بیداد عباس عبدی

دانلود آهنگ های مازندرانی - چوپانی خوانی

دانلود آهنگ های مازندرانی - امیری

دانلود آهنگ های مازندرانی - کشاورز

دانلود آهنگ های مازندرانی - لاره

دانلود آهنگ های مازندرانی - لالایی

دانلود آهنگ های مازندرانی - ننا دور

دانلود آهنگ های مازندرانی - چارویداری حال

دانلود آهنگ های مازندرانی - لال انه از علی اصغر رستمی

دانلود آهنگ های مازندرانی - دشت میون از اسماعیل عبدی

دانلود آهنگ های مازندرانی - گل انتظار از اسماعیل عبدی

کوچکترین لاکپشتی که تا به حال شکار کردم

هواشناسی فریدونکنار

کاربرد روزنامه ها در روزهای قبل از عید!

دانلود کتاب زن زیادی جلال آل احمد

دانلود کتاب اورازان جلال آل احمد

دانلود کتاب سه تار جلال آل احمد

آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی 2

آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی 1

روش های مختلف بستن کروات

گل تاریخی منچستر یونایتد!

اسامی شهدای گرانقدر فریدونکنار و حومه

کدهای مراکز آموزش نظام وظیفه - جدید

لباس محلی زنان شمال ایران

فریدونکنار و شکوفه های پرتقال

پل میلاد فریدونکنار به روایت تصویر

فریدونکنار در روزهای بعد از نشا

فریدونکنار در روزهای قبل از نشا

ساحل فریدونکنار هنگام غروب

بازار ماهی فریدونکنار

زمین دزدی در فریدونکنار

تصاویری از شهر

سرمای زیر صفر ...

رادیو گلها


اَبر برچسبها
فریدونکنار


Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by fereydonkenar

Design By : wWw.Theme-Designer.Com