تبلیغات
فریدونکنار - لنگرگاه - ولی الله نانواکناری، اولین کاندیدای انتخابات مجلس نهم

صفحه نخست | آرشیو مطالب | ارتباط با ما | ایمیل مدیر | هواشناسی فریدونکنار | دانلود آهنگ های مازندرانی | RSS

.:: فریدونکنار - لنگرگاه ::.

موضوعات

لینک دوستان


 پرورش شترمرغ

شرکت فرازجم کناره
تهیه ، نصب ، راه اندازی ، تعمیر و نگهداری انواع آسانسورها و پله برقی
09119114193

کافینت کامتل
ارائه دهنده اینترنت پر سرعت
به صورت وایرلس و ای دی اس ال
01125660000
کافینت پاسارگاد
اینترنت پر سرعت را با ما تجربه کنید
به صورت وایرلس و با کیفیت بالا
01125669003

آرشیو ماهیانه
هفته چهارم اسفند 1390
هفته دوم آبان 1390
هفته چهارم مهر 1390
هفته چهارم شهریور 1390
هفته چهارم مرداد 1390
هفته دوم مرداد 1390
هفته اول مرداد 1390
هفته چهارم تیر 1390
آرشیو کامل

آمار بازدید

نویسندگان :  میهن پرست

آمار وبلاگ :
تعداد مطالب :
تعداد نویسندگان :
آخرین به روز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :


پیام مدیریت وبلاگ : با سلام خدمت شما بازدیدكننده گان عزیز لنگرگاه. متاسفانه به سبب مسدود شدن دامنه اصلی وبلاگ به دلایل نامعلوم، از دامنه www.langargah.ir جهت دستری به لنگرگاه استفاده نمایید . با تشکر

ولی الله نانواکناری، اولین کاندیدای انتخابات مجلس نهم

مرتبط با : شهر فریدون کنار سیاسی

از مدت ها قبل زمزمه هایی مبنی بر حضور آقای ولی الله نانواکناری در انتخابات مجلس نهم به گوش می رسید که به نظر می رسد تصمیم ایشان قطعی شده است. از برگزاری جلسه های خصوصی در منزل ایشان گرفته تا راه اندازی وب سایت شخصی، همه نشان دهنده این است که آقای نانواکناری یکی از کاندیداهای مجلس نهم خواهد بود که در 12 اسفند امسال برگزار خواهد شد.

ولی الله نانواکناری

انتخابات مجلس همواره برای اهالی فریدونکنار مهم بوده است زیرا بسیاری از مردم معتقدند که آقای نجف نژاد (نماینده کنونی و مشترک شهرستان های فریدونکنار و بابلسر) اگرچه زحماتی زیادی را در این چند سال کشیده اند اما نگاهشان بیشتر به بابلسر معطوف بوده تا فریدونکنار و به همین دلیل مردم شهرستان فریدونکنار تا جای ممکن سعی کرده اند نماینده مجلس را از شهر خودشان برگزینند.

لذا به دلیل حساسیت های موجود نسبت به این انتخابات، بد نداستیم تا اندکی به این موضوع بپردازیم. از خوانندگان عزیز نیز درخواست می شود تا در صورت امکان پیشنهادات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارند.

و اما چند سوال و پیشنهاد نسبت به آقای نانواکناری که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد:

1) جناب آقای نانواکناری برای اولین بار است که در انتخابات شرکت می کنند پس باید تبلیغات گسترده ای انجام دهند چرا که در طرف مقابل آقای نجف نژاد قرار دارد، کسی که چندین دوره نماینده مجلس بوده است. در واقع حتی حضور آقای نانواکناری به عنوان کاندیدای انتخابات مجلس نهم خود نشان از شجاعت ایشان دارد.

2) یک کاندیدای انتخابات، هنگامی می تواند به موفقیت کامل دست یابد که همه تفکرات را اعم از تفکرات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... پوشش دهد. حال باید پرسید که آیا آقای نانواکناری یک چنین شخصیتی هستند؟

3) بدون هیچگونه برداشت سیاسی و با توجه به پیشینه آقایان نجف نژاد و نانواکناری، باید قبول کرد که هر دو در جبهه اصولگرایان قرار دارند. پس آقای نانواکناری باید برای رقابت با آقای نجف نژاد حرف جدیدی برای گفتن داشته باشد چرا که اگر درصد اندکی از رای مردم بابلسر را نیز به سمت خود جلب کند کار بزرگی کرده است. در واقع یکی از دلایل موفقیت جناب آقای دکتر روحی در انتخابات دو دوره گذشته، همین امر بوده است!

4) پیشنهاد می کنیم آقای نانواکناری علاوه بر تبلیغات شهری، بیشتر مانور خود را در روستاهای فریدونکنار انجام دهند و تا جای ممکن به مشکلات کشاورزان، بررسی طرح هدفمند شدن یارانه ها و اینکه چه آینده ای در انتظار آنان است بپردازند. زیرا به نظر می رسد در سال های اخیر، کشاورزان کمی در تنگنا قرار گرفته اند.

5) همچنین پیشنهاد می شود که آقای نانواکناری از یک گروه مشاوره قوی نیز بهره ببرند. گروهی که تجربه کافی را در همراه کردن مردم با خود داشته باشند تا در فرصت باقی مانده (چیزی حدود 11 ماه دیگر) ایشان را به نحو احسنت به مردم معرفی کنند. در ضمن همانگونه که قبلا نیز اشاره کردیم، بهتر است این گروه مشاوره، نماینده همه مردم و با تفکرات مختلف باشد.

و اما سوال اساسی:

6) حال فرض کنید که علاوه بر آقای نانواکناری شخص دیگری به جمع کاندیداهای شهرستان فریدونکنار اضافه شود. درست اتفاقی که در دوره گذشته برای جناب آقای دکتر قلی پور افتاد. حال این سوال مطرح می شود که با این شرایط، آیا آقای نانواکناری حاضر به کناره گیری به نفع طرف مقابل می باشد؟

اگر به یاد داشته باشید در دوره گذشته انتخابات مجلس و درست چند روز مانده به انتخابات، جناب آقای دکتر روحی خود را به عنوان کاندیدای مجلس معرفی می کند و از طرفی جناب آقای دکتر قلی پور که هزینه زیادی را صرف تبلیغات و معرفی خویش کرده بود، حاضر به کناره گیری نشد و به همین دلیل رای مردم فریدونکنار بین این دو نفر شکسته شد و هیچکدام نتوانستند به مجلس راه یابند، در حالی که هر دو شایسته حضور در مجلس بودند!
باقی سوالات و پیشنهادات را موکول می کنیم به مطالب بعدی. امید است که جناب آقای نانواکناری از این آزمون سخت، سربلند بیرون بیایند. در ضمن اگر آقای نانواکناری جزو خواننده گان وبلاگ ما هستند، پاسخگویی ایشان به سوالات ما نشانه سخاوت شان خواهد بود.

همچنین در دامه مطلب شما می توانید زندگی نامه ایشان را مطالعه فرمائید...

ادامه:

زندگی نامه آقای ولی الله نانواکناری به نقل از
وب سایت شخصی ایشان:

ولی الله نانواکناری ، فرزند مرحوم حاج یوسف در فروردین ماه 1337 در شهر ساحلی فریدونکنار چشم به جهان گشود . از آنجائیکه تربیت او در خانواده ای مذهبی و دوستدار اهل بیت عصمت و طهارت ( ع ) شکل می گرفت از دوران کودکی سیره عملی اهل بیت ( ع ) در روش زندگی او تاثیر عمیقی گذاشت و او را به عنوان شخصیتی مذهبی در دوران مختلف زندگی به اطرافیان معرفی کرد و با جلسات سری که با دوستان داشت در مبارزه با حکومت طاغوت فعالیت جدی می نمودند .

ولی الله نوجوان که نام او از لقب زیبای مولای عالمیان و قهرمان فاتح خیبر انتخاب گردید، در کنار درس و تحصیل به ورزش اهتمام ویژه ای می ورزید و در رشته کشتی که رشته ریشه ای و پهلوان پرور استان مازندران به شمار می رود ، تا قله قهرمانی پیش رفت و توانست در همان ابتدا در رقابت های آموزشگاه های مازندران مقام دوم را کسب نماید .

این مقام نه تنها اسباب غرور را در نوجوان ورزشکار فراهم نکرد بلکه پله ترقی او شد ، بطوریکه در شهرستان و استان قهرمان پرور ، جوان خوش قد و قامت مسیر پهلوانی را طی کند بگونه ای که جزو پهلوانان کشتی پهلوانی ( لوچو ) استان مازندران به شمار می آمد و نام پهلوان ولی الله بعنوان یک الگو در بین ورزشکاران مطرح بوده است و برای اینکه جوانان را به ورزش ترغیب نماید مسئولیت هیئت کشتی را در دوران جوانی بعهده گرفت .

زمانی که ندای انقلاب و گفتار پیر روشن ضمیر قرن ، خمینی کبیر به شهرستان ها رسید ، پهلوان روزهای جوانی اش را سپری می کرد و مامن و ماوایش هیئت های مذهبی بود که با هم سن و سالانش تشکیل داده بود و همین هیئت های مذهبی شاهراه اصلی ورود او به مسیر فعالیت های انقلابی و اهداف نهضت اسلامی شد و محور جوانانی که عشق به اسلام ، امام و انقلاب در وجود شان متبلور بود .

اوج فعالیت های انقلابی او و دوستانش در تسخیر ژاندارمری فریدونکنار به بار نشست و از آنجا بود که همگان به روحیه فرماندهی و مدیریت او پی بردند .

پیروزی انقلاب

با پیروزی انقلاب اسلامی و نقش موثر جوانان این مرز و بوم در حراست و حفاظت از دست آورد های انقلاب ، ولی الله چون جوانان دیگر در این مسیر نیز پیشقدم بود و در کنار کمک به مردم و رساندن کمک های مردمی به مستضعفان جامعه ، در بنیانگذاری و شکل دهی جهاد سازندگی نقش محوری ایفا نمود و در همان ابتدا در این نهاد مقدس در عمران و آبادی شهر و روستاهای اطراف به کمک دوستانش ، تلاش های زیادی نمود .

آموزش نظامی و آمادگی جسمانی دو شعار جوان انقلابی ما بود که قدم بعدی او را در مسیر انقلاب تعیین می کرد. وی با تشکیل گروه های ضربت در غالب پایگاه مقاومت بسیج بحث آموزش نظامی را نیز در دستور کار خود قرار داد و توانست در اندک زمانی نیروهایی برای مبارزه با مزدوران استکبار آماده نماید .

فعالیت های انقلابی ولی الله اسباب آن را فراهم نکرد که وی از درس و تحصیل کناره گیری کند بلکه مراتب عالی تحصیل را پشت سر گذاشت و در سال 1360 به استخدام آموزش و پرورش در آمد و این بار در سنگر علم و دانش مشغول تربیت فرزندان این مرز و بوم برای آینده روشن انقلاب اسلامی شد .

تحمیل جنگ بر انقلاب نو پای اسلامی ایران و حمله ناجوانمردانه و تا بن دندان مسلح رژیم بعث به مرزهای جنوب و غرب ، همه آزاد مردان و شیر زنان را برای دفاع از دین ، خاک ، انقلاب و ناموس بسیج کرد .

ولی الله نانواکناری که حال پر از تجربه در اوج جوانی است بعنوان فرمانده اولین گروه اعزامی از منطقه به جبهه ایثار و فداکاری رهسپار شد و در منطقه سر پل ذهاب مستقر گردید و این حضور به گونه ای برای او رقم خورد که تا پایان جنگ خاکریز عاشقی را رها نکرد و تکلیف حضور مداوم در مناطق جنگی او را بر آن داشت که در سال 1364 از آموزش و پرورش منفک گردید .

دوران دفاع مقدس ، تاریخ بی بدیل این سرزمین محسوب می گردد که ولی الله نانواکناری چون دیگر جوانان این مرز و بوم زیر لوای علمداری چون خمینی کبیر ( ره ) از خود جان فشانی هایی به یادگار گذاشتند که برای همیشه تاریخ ثبت و ماناست .

او بسیجی بود اما تدبیر و مدیریت او در میدان های مهم رزم او را تا فرماندهی تیپ رساند . تا جایی که سرداری برازنده او شد و در عملیات های مهمی چون والفجر هشت و کربلای یک که اسباب آزاد سازی شهر های مهم و استراتژیک فاو و مهران فراهم شد . سردار جوان فرماندهی دو گردان حمزه سیدالشهداء (ع) را عهده دار بود و تا پایان دوران حماسه ، فرماندهی تیپ یکم لشکر ویژه 25 کربلا نیز در حکم های فرماندهی او به چشم می خورد .

پهلوان ما زخم های زیادی در این دوران عاشقی به جسمش وارد شد اما زخم شهادت خیر الله برادر و همدم روزهای حماسه و دوستان شهیدش همچون حاج حسین بصیر ، حسین محمد علی پور ، حمید نوبخت ، ذوالفقاری و ... چشمش را اشک آلود کرد و داغی سنگین بر قلب او نهاد .

پایان جنگ ، پایان رزم سردار نبود ، او همچنان پا در رکاب بود و خود را برای حوادث روزگار آماده می کرد . روزگاری که برای مردم ایران زمین رقم می خورد.

وی پس از جنگ مفتخر به درجه سرتیپ دومی شد و مسئولیت های مهمی چون فرماندهی تیپ یکم گرگان ، تیپ سوم چالوس و رئیس ستاد لشکر ویژه 25 کربلا را پشت سر گذاشت و سال 1379 به عنوان فرمانده تیپ مستقل هوابرد استان فارس به آن سامان هجرت کرد و در کنار فرماندهی و مدیریت به ادامه تحصیل پرداخت و موفق گردید مدرک کارشناسی ارشد مدیریت را اخذ نماید.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی صحنه دیگر حماسه آفرینی و فرماندهی والای سردار پهلوان بود . وی پس از موفقیت در انجام ماموریت ها به نیروی انتظامی دعوت شد و مسئولیت های مهمی چون جانشینی فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ ، فرماندهی انتظامی استان کرمان را به عهده گرفت .

سال 1386 سردار ولی الله نانواکناری با کوله باری از تجربه در مدیریت به افتخار باز نشستگی نائل شد اما او از پای ننشست و با دعوت دانشگاه امام حسین(ع) مازندران و دانشگاه آزاد اسلامی ساری، بار دیگر عزم تدریس ، همان علاقه همیشگی اش نمود و بعنوان استاد در دانشگاه مشغول تدریس شد .

سردار ولی الله نانواکناری هم اکنون در دانشگاه مشغول تدریس و به عنوان کارشناس ارشد دفاع مقدس در سازمان موزه انقلاب و دفاع مقدس مشغول فعالیت می باشد .نوشته شده توسط میهن پرست در دوشنبه 22 فروردین 1390

نظرات ()

مطالب پیشین

نانواکناری در برابر لابی قدرت و پول
از انسان های شایسته چگونه قدردانی می شود؟
روزنامه ها و خبرگزاری های اصلاح طلب در مازندران
حضور مجدد آقای مقداد نجف نژاد در هیئت مدیره تیم استقلال
بازار داغ جگرکی ها در ماه مبارک رمضان
فریدونکنار در شبکه اجتماعی مسدود شده فیس بوک
تورم و قیمت برنج در سال جدید
از فاضلاب شهری تا دریا
گفتگو با احمد اکبری و نحوه تغذیه ایشان!
ماه رمضان و فصل برداشت محصول!
لیست کامل مطالب ارسالی


درباره وبلاگ

فریدون کنار شهری ساحلی در شمال کشور ایران (استان مازندران) است که از شمال به دریای خزر، از جنوب به آمل، از غرب به محمودآباد و از شرق به بابلسر ختم می شود.
شما در این وبلاگ می توانید هر آنچه که در مورد این سرزمین کوچک اتفاق می افتد را بخوانید و گاها بعضی از تصمیمات مهم این شهر ممکن است توسط ما گرفته شود!

www.langargah.ir

مدیر وبلاگ: میهن پرست


خبرهایی از اطراف
انتقاد مدیرعامل اسبق استقلال از تركیب هیات مدیره جدید اولیایی
مهمترین علت غرق شدگی در دریای شمال چیست؟
مجسمه ها با حداكثر حفاظت در انبار هستند!
کارگران نساجی از پاس‌کاری مسئولان خسته شده اند
آخرین تغییرات در اسامی کاندیداهای احتمالی مجلس نهم در حوزه انتخابیه مازندران
عبدالحسین مختاباد هنرمند مازنی آواز کشور : 15 سال است در ساری کنسرت ندادم
اسبهای ساری در میدان سیاست پیدا شدند!
مختاباد،صدای آرمان های ماست
فرار اسب ها از میدان ساری!
واكنش به جمع آوری مجسمه های اسب در ساری همچنان ادامه دارد

تمام لینکها
ارسال لینک


صفحات جانبی

اتاق گفتگوی لنگرگاه

دانلود آهنگ های مازندرانی - وطن

دانلود آهنگ های مازندرانی - اکبر پهلوان

دانلود آهنگ های مازندرانی - فصل کار

دانلود آهنگ های مازندرانی - لالایی (مادر)

دانلود آهنگ های مازندرانی - طیبه جان

دانلود آهنگ های مازندرانی - نوازش

دانلود آهنگ های مازندرانی - ماه تتی

دانلود آهنگ های مازندرانی - خانلر

دانلود آهنگ های مازندرانی - گوهر دنیوی 1

دانلود آهنگ های مازندرانی - گوهر دنیوی 2

دانلود آهنگ های مازندرانی - خسته تن

دانلود آهنگ های مازندرانی - نازنین

دانلود آهنگ های مازندرانی - کتولی رشیدخان

دانلود آهنگ های مازندرانی - کتولی(2)

دانلود آهنگ های مازندرانی - کتولی

دانلود آهنگ های مازندرانی - های برو های نشو

دانلود آهنگ های مازندرانی - بوم ته وسه

دانلود آهنگ های مازندرانی - بخون بخون

دانلود آهنگ های مازندرانی - آهو مونا

دانلود آهنگ های مازندرانی - کرزنی

وبلاگ های فریدونکنار در یک نگاه

دانلود موسیقی متن فیلم در حال و هوای عشق

دانلود موسیقی متن فیلم اولتیماتوم برن

دانلود موسیقی متن فیلم Troy

دانلود موسیقی متن فیلم Ghost

دانلود موسیقی متن فیلم Good Morning Vietnam

دانلود موسیقی متن فیلم Love Story

دانلود موسیقی متن فیلم A Beautiful Mind

دانلود موسیقی متن فیلم Gangs Of NewYork

دانلود موسیقی متن فیلم Charlies Angel

دانلود موسیقی متن فیلم Chicago

دانلود موسیقی متن فیلم Body Guard

دانلود موسیقی متن فیلم Top Gun

دانلود موسیقی متن فیلم Armageddon

دانلود موسیقی متن فیلم Cast Away

دانلود موسیقی متن فیلم تایتانیک

دانلود موسیقی متن فیلم گلادیاتور

فهرست آهنگ های مازندرانی برای دانلود

دانلود آهنگ های مازندرانی - وارش

دانلود آهنگ های مازندرانی - سامون

دانلود آهنگ های مازندرانی - روجا

دانلود آهنگ های مازندرانی - پاییز قصه

دانلود آهنگ های مازندرانی - نوروز خوانی

دانلود آهنگ های مازندرانی - بینجکر

دانلود آهنگ های مازندرانی - اما بینجکر

دانلود آهنگ های مازندرانی - شما مره نشناسنی

دانلود آهنگ های مازندرانی - امه لیلا

دانلود آهنگ های مازندرانی - شوپه

دانلود آهنگ های مازندرانی - لیلا باریکلا

دانلود آهنگ های مازندرانی - لاره (خوشرو)

دانلود آهنگ های مازندرانی - لاره (احمد بختیاری)

دانلود آهنگ های مازندرانی - کلک چو

دانلود آهنگ های مازندرانی - نوروزی

دانلود آهنگ های مازندرانی - بوی بهار

دانلود آهنگ های مازندرانی - بریون بزغاله

دانلود آهنگ های مازندرانی - بهار سرنوشت

دانلود آهنگ های مازندرانی - بهار آمد

دانلود آهنگ های مازندرانی - آمی دِتر

دانلود آهنگ های مازندرانی - بزن باد و ...

دانلود آهنگ های مازندرانی - ماهیگیر

دانلود آهنگ های مازندرانی - نی نوازی

دانلود آهنگ های مازندرانی - گندم سما

دانلود آهنگ های مازندرانی - لالایی گهره سری

دانلود آهنگ های مازندرانی - داد و بیداد عباس عبدی

دانلود آهنگ های مازندرانی - چوپانی خوانی

دانلود آهنگ های مازندرانی - امیری

دانلود آهنگ های مازندرانی - کشاورز

دانلود آهنگ های مازندرانی - لاره

دانلود آهنگ های مازندرانی - لالایی

دانلود آهنگ های مازندرانی - ننا دور

دانلود آهنگ های مازندرانی - چارویداری حال

دانلود آهنگ های مازندرانی - لال انه از علی اصغر رستمی

دانلود آهنگ های مازندرانی - دشت میون از اسماعیل عبدی

دانلود آهنگ های مازندرانی - گل انتظار از اسماعیل عبدی

کوچکترین لاکپشتی که تا به حال شکار کردم

هواشناسی فریدونکنار

کاربرد روزنامه ها در روزهای قبل از عید!

دانلود کتاب زن زیادی جلال آل احمد

دانلود کتاب اورازان جلال آل احمد

دانلود کتاب سه تار جلال آل احمد

آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی 2

آموزش کامل گرامر زبان انگلیسی 1

روش های مختلف بستن کروات

گل تاریخی منچستر یونایتد!

اسامی شهدای گرانقدر فریدونکنار و حومه

کدهای مراکز آموزش نظام وظیفه - جدید

لباس محلی زنان شمال ایران

فریدونکنار و شکوفه های پرتقال

پل میلاد فریدونکنار به روایت تصویر

فریدونکنار در روزهای بعد از نشا

فریدونکنار در روزهای قبل از نشا

ساحل فریدونکنار هنگام غروب

بازار ماهی فریدونکنار

زمین دزدی در فریدونکنار

تصاویری از شهر

سرمای زیر صفر ...

رادیو گلها


اَبر برچسبها
فریدونکنار


Powered By mihanblog.com Copyright © 2009 by fereydonkenar

Design By : wWw.Theme-Designer.Com